Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 2, 2018 in Budowlanka |

Jak zmienić wystrój za kilka złotych?

Szczegóły potrafią zrobić naprawdę dużą różnicę jeśli chodzi o wyposażenie domu. To one tak naprawdę definiują styl wystroju i nadają wnętrzu niepowtarzalny i unikalny charakter. Jakie akcesoria do domu dostępne są na rynku i jak dobrać je do siebie, żeby stanowiły jedną, spójną całość?

Salon

Tutaj mamy największe pole do popisu, bo producenci oferują całą gamę dodatków, którymi możemy całkowicie odmienić nasze wnętrza. Najlepsze będą tutaj ciekawe poduszki czy koce. Mogą one mieć bardzo dużo różnych wzorów i kolorów, dzięki czemu nadadzą wyjątkowego charakteru naszej sofie. Koc lub pled będzie też szczególnie przydatny dla tych, którzy mają w domu zwierzaki. Koty nie będą drapały kanapy, a psy nie zostawią na niej swojej sierści. Poza tym, w salonie świetnie sprawdzą się większe akcesoria do domu takie jak dywany. Bardzo ważne jest tutaj to, żeby na dywanie stały wszystkie meble do siedzenia, jakie znajdują się w danym pomieszczeniu. Pozwoli to na zbudowanie atmosfery gościnności i otwartości.

Kuchnia

Wyposażenie domu powinno być spójne, więc warto wybrać jakiś kolor albo kilka kolorów przewodnich, które będą powtarzać się w całym budynku. Sprawi to, że wystrój będzie wydawał się spójny i, co za tym idzie, bardziej stylowy. W kuchni nie ma wielu akcesoriów, z którymi moglibyśmy poszaleć, ale jednak da się wpleść tam trochę swojego charakteru. Jak to zrobić? Chociażby przez ściereczki do rąk, które możemy znaleźć w naprawdę fantazyjnych wzorach. Fajnym pomysłem będzie też kolorowy czajnik albo toster. Takie dodatki sprawią, że w naszej kuchni będzie znacznie więcej życia, a my nabierzemy większej ochoty na gotowanie.

Łazienka

Łazienka jest bardzo ciekawym pomieszczeniem do przyozdobienia. Akcesoria do domu, które możemy umieścić w łazience są bardzo różnorodne: od ciekawych koszy na pranie, przez kolorowe ręczniki, po wzorzyste dozowniki do mydła. Możemy tutaj naprawdę zaszaleć i pokazać swoją osobowość. Należy jednak zwrócić uwagę na to, żeby wszystkie dodatki pasowały do siebie i tworzyły jednorodną całość.

Oprócz tego, dużo można zdziałać też w sypialni czy w korytarzu. Zmiana poszewek na pościel jest w stanie nadać wnętrzu zupełnie nowego wyglądu. Dlatego jeśli nasze mieszkanie zaczyna nam się nudzić, zmiana akcesoriów będzie doskonałym pomysłem, żeby dać mu nowe życie bez wydawania fortuny. Wystarczy kilka nowych poduszek, koc, lub nowe ręczniki w łazience sprawią, że spojrzymy na nasze stare mieszkanie w zupełnie nowy sposób.