Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lis 6, 2021 in Budowlanka |

Gdzie sprawdzi się płyta EGGER?

Płyta Egger to płyta laminowana, która pozwala na dowolne zestawienie dekorów, co zapewnia niemal niczym nieograniczone możliwości w projektowaniu wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych. Egger to austriacka firma, której produkty cechuje wysoka jakość. Dzięki temu płyta Egger zdobywa uznanie w coraz większej liczbie krajów europejskich.

Marka Egger to wiodący producent wszelkiego rodzaju płyt drewnopochodnych, które doskonale sprawdzają się w meblarstwie, wykończeniach wnętrza, a nawet w budownictwie. Płyta Egger wyróżnia się spośród innych płyt drewnopochodnych, wyjątkowymi właściwościami. Produkt marki Egger jest bowiem odporny na uderzenia, zachlapania (plaomodporny), a także na ścieranie.

Pierwszy zakład firmy Egger powstał w 1961 roku. Od tamtego czasu, przez lata firma budowała swoje kolejne oddziały, rozwijała się i dbała o osiąganie jak najwyższej jakości swoich produktów. Dzięki temu dziś marka Egger posiada aż osiemnaście zakładów w ośmiu krajach i zatrudnia przy tym aż dziewięć tysięcy sześciuset pracowników.

Płyty wiórowe Egger to płyty meblowe, które świetnie sprawdzają się w zabudowie wewnętrznej. W wersji surowej używa się ich jako materiału do suchych pomieszczeń i dekoruje się je powłoką z melaminowej żywicy. Idealnie sprawdzają się jako blaty do stołów, blaty robocze, półki, a także okładziny ścienne, a nawet konstrukcje stoisk targowych i wyposażenie sklepów.

Płyta Egger ma zastosowanie jako korpus meblowy, front meblowy lub jako inny mebel (na przykład szafka kuchenna, panele ścienne, biurko czy szafa). Niewątpliwymi zaletami płyt producenta marki Egger, są autentyczne powierzchnie i struktura synchroniczna Feelwood. Płyta Egger posiada także optymalne właściwości powierzchni, na przykład odporność na ścieranie lub zadrapania, co jest zgodne z normą EN 14322. Płyta ta jest także prosta oraz przyjazna w obróbce. Można też znaleźć pasujące produkty – zarówno pod względem dekoru, jak i struktury.