Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 11, 2021 in Budowlanka |

Tanie blachy trapezowe

Na rynku dostępna jest ogromna oferta blach trapezowych, które są bezpośrednio kwadratowe i gotowe do użycia. Różne kolory, pokrowce, długości: bardzo łatwo znajdziesz to, czego szukasz!

Na rynku budowlanym nie ma bardziej uniwersalnego produktu do wykończenia budynku niż blacha trapezowa. Pola trapezowe są popularnym materiałem w niskiej cenie, ponieważ można je wykorzystać jako materiał wykończeniowy dachów domów, ogrodzeń i ścian zewnętrznych. Szeroka gama kolorystyczna i parametry tego materiału sprawiają, że nadaje się on do różnego rodzaju inwestycji. Blachy te są dostępne w magazynie lub na zamówienie i wykonane są z wysokiej jakości stali GDS250-S280. Różnica grubości (0,50 do 0,70 mm) pozwala na idealne dopasowanie do materiału warstwy.

Od tego, jak trwałe i odporne jest ostrze trapezowe na uszkodzenia mechaniczne, zależy wiele czynników. Po pierwsze, rodzaj warstwy nakładanej na materiał podczas produkcji. Ta warstwa również przyczynia się do wyglądu tego materiału. Na specjalne zamówienie ostrza trapezowe mogą być wykończone DR! Warstwa zapobiegająca kondensacji. PSTOP.

Blacha trapezowa strukturalna

Tanie blachy trapezowe są również doskonałym materiałem budowlanym do garaży, przemysł -u, magazynów, hal produkcyjnych itp. Jeśli szukasz najlepszej blachy trapezowej do swojej inwestycji, warto zastanowić się, jaki to rodzaj stali. Nie można pominąć grubości skóry i warstwy ochronnej. Na zamówienie lub wśród ekonomicznych blach na magazynie najlepsza jest stal S320GD z warstwą poliestru 15 SPmSP lub DR! PSTOP. Z drugiej strony przy wyborze grubości tego materiału (0,75 / 0,88/ 1,00 / 1,25 / 1,50) dobrze jest znać wielkość powierzchni, na której zostanie umieszczony. Obejmuje to również ostrza trapezowe oraz czynniki zewnętrzne, które mogą wpływać na ich wytrzymałość i trwałość. Im grubsza deska, tym jest twardsza.

Jeśli nie masz pewności, który film jest najlepszy dla Twojej inwestycji, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie pomożemy Ci podjąć najlepsze decyzje. Płyty trapezowe można wykonać na specjalne zamówienie, ale istnieje wiele różnych kwadratów, więc nie musisz czekać.

Rynek rozrósł się w ciągu ostatnich kilku lat, ale znalezienie wysokiej jakości materiałów w odpowiedniej cenie nie jest łatwe. Tanie Blachy to słupska firma, która nie tylko spełnia standardy jakościowe, ale także dostarcza niedrogie blachodachówki, blachy trapezowe i inne pokrycia dachowe. Pomożemy Ci wybrać materiał odpowiadający Twoim potrzebom.