Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on wrz 17, 2019 in Budowlanka |

Poślubiłeś żonę i planujesz zakup mieszkania

To był piękny ślub. Od teraz masz piękną żonę, którą kochasz bezgranicznie. Miłość jest odwzajemniona. Jest to wspaniała wiadomość dla Ciebie. Spodziewacie się upragnionego dziecka. Rodzina wkrótce się powiększy. Jednak nie masz jeszcze własnego mieszkania. Kupno mieszkania w tym momencie jest kluczowe. Taką decyzję podjąłeś ze swoją ukochaną żoną. Co powinieneś wiedzieć o rynku nieruchomości, żeby kupić wymarzone mieszkanie, w którym Twoja rodzina będzie czuć się wspaniale. To nie takie proste. W tym artykule opowiem Tobie o tym jakie mieszkanie kupić.

Na jakie mieszkanie zdecydować się. Przede wszystkim liczy się szczęście Twojej rodziny

Kupno mieszkania – decyzja zapadła. Tylko jakie mieszkanie kupić, żeby spełniło Twoje wymagania i oczekiwania, a także, żeby rodzina, która niebawem się powiększy, czuła się w nim wyśmienicie. Zastanów się ilu pokojowe ma być Twoje nowe mieszkanie. Warto zadbać o to, aby był przestronny salon oraz pokoik dla dzieci. Kuchnię chcesz osobną, czy połączoną z pokojem? Musisz wybrać. Warto na ten temat porozmawiać ze swoją żoną. Pomyśl także o lokalizacji mieszkania. Powinno ono być dobrze skomunikowane, żeby dojazd do centrum był możliwie jak najłatwiejszy. Skoro spodziewasz się dziecka, weź pod uwagę fakt, czy w pobliżu mieszkania będzie park zabaw, przedszkole i szkoła. To wszystko powinno zadecydować o kupnie wymarzonego mieszkania.

Kredyt hipoteczny na kupno mieszkania

Zdecyduj czy chcesz zakupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym. Te na rynku pierwotnym, z reguły, znajdują się w gorszych lokalizacjach. Cena takich mieszkania także może być wyższa od mieszkań oferowanych na rynku wtórnym. Musisz dobrze się zastanowić. To decyzja na lata. Przecież mieszkania nie kupuje się na co dzień. Spotkaj się z doradcą do spraw nieruchomości po wysłuchaj jego opinii. Z żoną musicie wiedzieć jakie macie potrzeby o oczekiwania w kwestii zakupu nieruchomości. W procesie decyzyjnym kieruj się rozsądkiem i chłodno kalkuluj ceny. Analizuj wszystkie za i przeciw. Decyzja musi być dobrze i starannie przemyślana. Emocje odłóż na bok!

Marzenie o założeniu rodziny ziściło się

Wraz ze swoją świeżo poślubioną żoną jesteście bardzo szczęśliwi. Wasza miłość przetrwa. Dobrze o tym wiecie. Wkrótce na świat przyjdzie Wasze ukochane dziecko. Rodzina się powiększy. Kup piękne mieszkanie, w którym będziecie czuć się bezpiecznie. Mam nadzieję, że tym artykułem rozjaśniłem Tobie wiele aspektów zakupu mieszkania, w którym Twoja rodzina przeżyje niezapomniane chwile.