Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on mar 21, 2020 in Wnętrze |

Pomysły na prezent ślubny

Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych dni w życiu młodej pary. Początek ich wspólnego życia. Nie jest to żaden sekret. Jednak sekretem dla wielu gości weselnych jest, co w takiej sytuacji za prezent będzie tym najlepszym. Co sprawi, że ten dzień będzie jeszcze lepszy i ciepło wspominany przez wiele, wiele lat. Co dać na prezent na ślub?
Czas przejrzeć listę sprawdzonych prezentów na ślub.

Zestaw do wina

Bardzo często na prezent wybieramy dobry alkohol. Dobre wódki, whisky i nalewki często goszczą w torbach prezentowych. Jednak weselnym trunkiem podarunkowym najczęściej wino. Jest to bardzo dobry pomysł, o ile młoda para nie jest abstynentami. Lub nie lubią pić wina. W pierwszej okoliczności lepiej kupić coś innego, a w drugiej pomyśleć nad innym alkoholem.
Obecnie dobre, piękne zapakowane wina dla nowożeńców możemy znaleźć w wielu sklepach z prezentami. To samo z zestawami do wina w formie kieliszków, otwieracza, czy nawet stojaka do wina. Zwykle jednak takie zestawy składają się z drewnianego pudełka z odpowiednim napisem, butelki dobrego wina, wypełnienia i otwieracza. Sprawia to, że sam w sobie jest pięknym prezentem, który nie wymaga dodatkowego pakowania. Wystarczy dołożyć kartkę z życzeniami i gotowe.

Coś dla miłośników kawy lub herbaty

Kolejną opcją na piękny i użytkowy prezent są dopasowane kubki albo filiżanki dla pary młodej. Zależnie od gustu.
Ogólnie dość często widywane są teraz piękne zestawy złożone z dwóch dopasowanych kubków lub dwóch filiżanek. Oczywiście z pasującymi do okazji napisami i w ozdobnym pudełku, które nie wymaga większego pakowania.. Taki piękny prezent będzie na pewno miłym dodatkiem do wspólnej kuchni młodego małżeństwa. I bardzo użytecznym.

Zdjęcia, zdjęcia i zdjęcia

Po każdym weselu wszyscy czekają na jedno – zdjęcia z wesela. A zwykle jest ich… Bardzo, bardzo, ale to bardzo dużo. Para młoda zostaje więc niemal zalana ogromem zdjęć. Tylko gdzie to wszystko ułożyć, aby można było wygodnie przeglądać te fotografie i ich nie pogubić?
Dlaczego nie pomyśleć o tym zamiast pary młodej? Można przecież już na wesele sprezentować im piękny, pojemy album na zdjęcia z wesela.
Rynek oferuje nam wiele albumów do wyboru. Umożliwia to dopasowanie prezentu do młodej pary. Istnieje też opcja zamówienia spersonalizowanego albumu z imionami, datą ślubu i specjalnymi życzeniami w środku.

Haftowane ręczniki

Dawna tradycja polska dalej ma swoje odbicie w teraźniejszości. Kiedyś bowiem na wesela kupowało się młodej parze jako prezenty wyposażenie nowego, ich wspólnego już domu. Pościele, ręczniki, asortyment kuchenny, żelazka, a możliwe były nawet i pralki. Teraz ta tradycja jest w kultywowana w nieco okrojonej wersji. Najczęściej oferuje się bowiem tylko te pierwsze.
Jednak nie oznacza to, że ta opcja jest nudna. O nie. Obecnie oferowane na rynku ręczniki z haftem mają specjalne wzory na tego typu okazje. Choćby podpisane ręczniki “Mąż” “Żona”. Modeli, w jakich możemy znaleźć to proste hasło jest ogrom. Haftowany ręcznik z napisami, wzorkami, czy nawet postaciami symbolizującymi to popularne hasło to po prostu świetny prezent na ślub. Dzięki niemu łazienka młodej pary będzie od razu przytulniejsza i zabawniejsza.